ДЕСЯТЬ РЕЧЕЙ, ЩО МАЮТЬ ЗРОБИТИ БАТЬКИ ПЕРШОКЛАСНИКА 1-ГО ВЕРЕСНЯ

1.     Малюк напевне хвилюється і сам прокинеться вдосвіта. Прикрасьте його кімнату повітряни­ми кульками, плакатами із веселими напи­сами.

2.     Багато хто з батьків вважає, що подарунки робити не обов’язково. Проте яскравий згорток поруч із подушкою дещо нейтралізує дитячі хвилювання та, з іншого боку, підкреслить важливість події.

3.     Звісно ж, ранець із потрібними речами ви разом із дитиною склали ще тиждень тому. Напере­додні 1-го вересня варто ще раз зазирнути до нього... і покласти туди якусь дрібничку: чи то кумедний ластик, чи незвичайний олівець. Ди­тина зрадіє, побачивши таку знахідку!

4.     На весь сьогоднішній день забороніть собі по­вчати дитину, не засмучуйтесь, не гнівайтесь, не обурюйтесь і не підвищуйте голос!

5.     Відкладіть усі справи, візьміть на роботі відгул. Коли малюк уперше перетне шкільний поріг, ви маєте бути поруч із ним.

6.     Скажіть своєму першачкові, який він має чудо­вий вигляд.

7.     Зустрічаючи дитину зі школи, розпитайте, як минув перший день. Поцікавтеся, що вона ро­била, і обов’язково похваліть за те, що вона трималась упевнено (навіть, якщо вона щось загубила).

8.     Увечері влаштуйте святковий чай. З такого приводу запросіть бабусь, дідусів, їм також буде приємно привітати першокласника.

9.     Сподіваємося, що ви не забудете сказати дитині про те, як сильно ви її любите.

10. Засинаючи, дайте собі слово бути стосовно ди­тини й надалі так само спокійними та уважни­ми, як сьогодні!