Інформація КОРОНАВІРУС

Заклади освіти працюватимуть в умовах адаптивного карантину

з 24 лютого до 30 квітня 2021 року

З 24 лютого до 30 квітня 2021 року в Україні запроваджено адаптивний карантин з відповідним поділом територій на чотири рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 − «зелений», «жовтий», «помаранчевий», «червоний».

Задля збереження життя й здоров`я учасників освітнього процесу заклади освіти мають реалізувати всі дієві та своєчасні протиепідемічні заходи, визначені для «жовтого» рівня небезпеки. Відтак у закладах освіти встановлено обмеження на проведення масових заходів:

• вистав, свят, концертів − за участі здобувачів освіти не більш ніж з однієї групи (класу) та без глядачів (відвідувачів);
  • культурних, спортивних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших − за участі не більше однієї особи на 4 кв. м площі будівлі, території чи за наповненості залів до 50%.

Якщо понад 50% здобувачів освіти та персоналу перебувають на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19, заклад освіти недозволено відвідувати.

На території регіону «червоного» рівня небезпеки заклади освіти заборонено відвідувати. Проте це обмеження не поширюється на заклади:

• дошкільної освіти;
  • спеціальні;
  • першого рівня повної загальної середньої освіти (початкова школа).

У разі організації навчання з використанням дистанційних технологій вчителі мають забезпечити:

• регулярну та змістовну взаємодію з учнями;
  • повноцінну участь в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами, ураховуючи індивідуальну програму розвитку;
  • систематичне відстеження результатів навчання учнів;
  • допомогу та підтримку в освітньому процесі.