Кропивницький. Дошкільний навчальний заклад № 52 "Казковий"

 





Мережа груп

 
 
 

 
У своєму складі дошкільний навчальний заклад №52 має 11 вікових груп:
-  3 групи   – 3-го року життя;
-  2 групи   – 4-го року життя;
-  3 групи   – 5-го року життя;
-  2 групи   – 6-го року життя;
-  1 група   – 7-го року життя;
в яких виховується біля  294  дітей раннього та дошкільного віку.
 
 
 
 

 

 

 

 

Комплектація груп

на 2020– 2021н.р.

 

Список дітей ясельної групи №1

(2-3)

1.    Головченко ДавідВячеславович

2.    Ковальчук Ар'я Володимирівна

3.    Мінченко Марко Сергійович

4.    Нічишин Олександр Сергійович

5.    Косовська Марія Дмитрівна

6.    Семененко Варвара Олександрівна

7.    Матвієнко Кіра Тимурівна

8.    Матіко Єгор Романович

9.    Гончарова Анастасія Костянтинівна

10. Дьяченко Анастасія Олександрівна

11. Мельниченко Павло Олександрович

12. Дмитренко Єгор Віталійович

13. Іщенко Діана Дмитрівна

14. Колесніков Андрій  Миколайович

15. Пона Поліна Ростиславівна

16. Димковський Ілля Миколайович

17. Гловацький Руслан Євгенійович

18. Понамаренко Іван Дмитрович

19. Нетис Тимур Олександрович

20. Коваленко Анастасія Дмитрівна

21. Андрійченко Андрій Віталійович

22. Клименко Тимофій Олексійович

23. Тупович Кіра

 

 

Список дітей ясельної групи №3

(2-3)

 

1.    Баєв Денис Олександрович

2.    Берогова Софія Сергіївна

3.    Волк Нікіта Максимович

4.    Дорохтей Олександра Сергіївна

5.    Завіна Вероніка Романівна

6.    Каламурза Ярослав Віталійович

7.    Завірюха Злата Владиславівна

8.    Кортак Анна Олександрівна

9.    Макар Ева Сергіївна

10. Морозов Назар

11. Оверченко Гліб

12. Пахолюк Євгеліна Богданівна

13. Петрів Дмитро Максимович

14. Романенко Златослава Миколаївна

15. Савченко Олена Олександрівна

16. Сербін Егор Дмитрович

17. Стригун Злата Сергіївна

18. Тараненко Давід Романович

19. Терещенко Данило Романович

20. Мазур Софія Романівна

21. Кальченко Марія Олександрівна

 

 

Список дітей ясельної групи №4

 

(2-3)

 

1.    Янковський Ілля Вячеславович

2.    Салем Адам

3.    Ляшенко Микита Максимович

4.    Содоль Діана Дмитрівна

5.    Дивуленко Артур Дмитрович

6.    Бойченко Міланія Ярославівна

7.    Чеботар Ілля Дмитрович

8.    Драганов Єгор Якович

9.    Рада Нікіта Олександрович

10. Шевченко Кіра Євгеніївна

11. Попова Віра Олександрівна

12. Жеребко Костянтин Дмитрович

13. Козаченко Вероніка Богданівна

14. Борщенко Мілана Станіславівна

15. Болюк Соломія Вікторівна

16. Окольчина Кіра Станіславівна

17. Скотар Аделіна Владиславівна

18. Бирча Світана Олександрівна

19. Камчатий Макар Анатолійович

20. Уманенко Аліна Андріївна

21. Корчемна Еліна Євгеніївна

22. Єгоров Станіслав Костянтинович

23. Пєрєвєрзєва Єва Віталіївна

 

Список дітей молодшої групи №2

(3-4)

 

1.    Рзаєв Мухамед Ельданізович

2.    Нєдєльчева Софія Миколаївна

3.    Михайлов Макар Ігорович

4.    Кабанець Іван Павлович

5.    Дісяк Ольга Валентинівна

6.    Семенова Дар’я Олександрівна

7.    Філіпік Єгор Юрійович

8.    Баркар Кіра Миколаївна

9.    Постолюк Давид Дмитрович

10. Григораш Леонід Костянтинович

11. Камінська Анна Русланівна

12. Гершун Михайло Олександрович

13. Пацан Михайло Артемович

14. Дибенко Денис Андрійович

15. Шаповалова Марія Сергіївна

16. Риндіна Ясміна Олександрівна

17. Наконечна Аріна Денисівна

18. Наконечна Ірина Денисівна

19. Поддубняк Адам Олексійович

20. Борщев Марк Станіславович

21. Бойченко Акім Ярославович

22. Павленко Євангеліна Романівна

23. Літвіщенко Анна Романівна

24. Сотник Катерина Максимівна

25. Загрійчук Іван Миколайович

26. Дейкун Марія Максимівна

27. Рупатовський Єгор В’ячеславович

 

Список дітей молодшої групи №7

(3-4)

 

1.    Овчаренко Максим Вікторович

2.    Макар Роман Сергійович

3.    Ткач Софія Дмитрівна

4.    Онищенко Вадим Володимирович

5.    Панченко Поліна Євгенівна

6.    Малішкевич Павло Вікторович

7.    Краснощок Владислав Олегович

8.    Хрипченко Гліб Микитович

9.    Литвин Дарина Денисівна

10. Дорогань Єва Богданівна

11. Андрійчук Поліна Володимирівна

12. Азамат Аліса Олегівна

13. Павленко Олексій Русланович

14. Дрига Єлизавета Максимівна

15. Щупка Злата Віталіївна

16. Джус Ярослав Дмитрович

17. Різанов Сергій Олександрович

18. Бурхан Артем Юрійович

19. Лісовський Ярослав Олегович

20. Штундер Станіслав Дмитрович

21. Ауліна Софія Андріївна

22. Ауліна Поліна Андріївна

23. Мельник Марія Миколаївна

24. Баєва Софія Олександрівна

25. Кулик Даниїл Вікторович

26. Глущенко Вікторія Костянтинівна

27. Гаріст Ольга Святославівна

28. Конопацька Анна Вікторівна

 

 

Список дітей середньої групи №10

(4-5)

 

1.    Несмашна Олександра Дмитрівна

2.    Несмашний Ростислав Дмитрович

3.    Кравченко Богдан Євгенійоіич

4.    Ложечникова Дар’я Олександрівна

5.    Коваленко Матвій Михайлович

6.    Остапенко Уляна Сергіївна

7.    Мішин Артем Віталійович

8.    Діденко Злата Максимівна

9.    Ткачук Вероніка Володимірівна

10. Пінінська Марія Романівна

11. Панічева Амалія Олександрівна

12. Іванов Артем Віталійович

13. Нудельман Даніїл Юрійович

14. Хмеленко Михайло Михайлович

15. Ткаченко Марк Олександрович

16. Павелко Артем Сергійович

17. Кардаш Іван Іван Романович

18. Волк Назар Євгенійович

19. Снісаренко Марія Андріївна

20. Бевза Матвій Іванович

21. Бурко Максим Романович

22. Повх Поліна Сергіївна

23. Бойко Софія Юріївна

24. Шандра Уляна Станіславівна

25. Мошна Іван Дмитрович

26. Мамонтова Дарина Миколаївна

27. Іванченко Яніна Дмитрівна

 

Список дітей середньої групи №11

(4-5)

 

1.    Абдалова Вікторія Равшанбеківна

2.    Бабіюк Дарина Віталіївна

3.    Бабіюк Тимофій Віталійович

4.    Биковець Маргарита Олегівна           

5.    Біловус Даниїл Васильович

6.    Василенко Єва Євгеніївна

7.    Вовкодав Дар’я Олександрівна

8.    Ворона Олексій Андрійович

9.    Галушка Юлія Олександрівна

10. Горжуй Богдана Вікторівна

11. Демидов Данило Віталійович

12. Дерев’янко Марк Дмитрович

13. Дудник Матвій Денисович

14. Іващенко Захар Олександрович

15. Кивгило Валерія Романівна

16. Мазур Кирил Романович

17. МезенцовКіріл Олегович  

18. Стах Григорій Максимович

19. Тарковська Вероніка Владиславівна

20. Терещенко Марк Сергійович

21. Тушевський Тихон Юрійович

22. Фомуляєва Валерія Антонівна

23. Хмелівський Станіслав Олексійович

24. Хрипченко Гордій Микитович

25. Худайбергенов Камранбек Худайбергінович

26. Шаповалова Єлизавета Іванівна

27. Шкварько Кіра Русланівна

28. Панченко Діана Євгеніївна

 

 

Список дітей середньої групи №12

 

(4-5)

 

1.    Бурлака Євген Станіславович

2.    Васильєва Надія Артемівна

3.    Вовченко Анастасія Олегівна

4.    Ганський Олександр Андрійович

5.    Опалєнік Варвара Анатоліївна

6.    Косінська Еля Андріївна

7.    Котов Влад Олександрович

8.    Кушніренко Варвара Олександрівна

9.    Літвін Анна Олександрівна

10. Макарова Каміла Дмитрівна

11. Мирончук Ульяна Романівна

12. Морозко Діана Олександрівна

13. Новікова Юлія Денисівна

14. Панасюк Ігор Андрійович

15. Пащенко Михайло Юрійович

16. Ротар Дмитро Олексіович

17. Сайченко Вікторія Миколаївна

18. Сандул Лука Євгенійович

19. Сергач Тимур Олексійович

20. Сіваченко Емілія Віталіївна

21. Сотник Мія Андріївна

22. Степанов Данило Євгенійович

23. Степаненко Матвій Денисович

24. Федоренко Назар Юрійович

25. Федулова Емілія Юріївна

26. Ціцей Софія Вікторівна

 

 

Список дітей старшої групи №6

(5-6)

 

1.    Дуліна Мілана Іллівна

2.    Вяткіна Поліна Володимирівна

3.    Фоміченко Єгор Дмитрович

4.    Ковтун Софія Дмитрівна

5.    Тюльпанова Анастасія Володимирівна

6.    Бомба Поліна Миколаївна

7.    Ливадний Максим Дмитрович

8.    Недоступ Назар Васильович

9.    Карпов Артем Русланович

10. Кожевнік Артем Ігорович

11. Лялько Діана Дмитрівна

12. Армаш Леонтія Олегівна

13. Пацан Єгор Артемович

14. Пасхал Станіслав Сергійович

15. Скрипченко Роман Андрійович

16. Очеретня Єлизавета Сергіївна

17. Кравченко Єгор Сергійович

18. Ткаченко Рєнат Романович

19. Ткаченко Роберта Романівна

20. Павловський Артем Олександрович

21. Бобул Матвій Дмитрович

22. Мамченко Артем Артемович

23. Приходько Ксенія Павлівна

24. Литвиненко Дар’я Дмитрівна

25. Шпак Даяна Олександрівна

26. Головаха Аміра Олександрівна

27. Кочерженко Артем Владиславович

28. Подоліч Михайло Олександрович

29. Кравченко Варвара Дмитрівна

30. Тюльпанов Марк Станіславович

31. Дученко Олександр Сергійович

32. Медведенко Максим Романович

 

Список дітей старшої групи №8

(5-6)

 

1.    Августюк Микита Віталійович

2.    Бершацька Анастасія Віталіївна

3.    Бадердінов Аржан Віталійович

4.    Вергун Максим Сергійович

5.    Горшков Нікіта Андрійович

6.    Гарбузенко Валерія Дмитрівна

7.    Гезумян Дамір Артурович

8.    Гросул Нікіта Антонович

9.    Коваленко Іван Дмитрович

10. Ковальчук Марія Віталіївна

11. Колос Анна Віталіївна

12. Дзигаренко Роман Валентинович

13. Наточий Олег Максимович

14. Нагорний Святослав Сергійович

15. Струтинський Микита Сергійович

16. Сінчук Максим Андрійович

17. Санникова Вікторія Сергіївна

18. Ткач Максим Дмитрович

19. Тюпа Єлизавета Русланівна

20. Токар Мирослава Анатолівна

21. Трепачова Єлизавета Володимирівна

22. Могітич Кіра Богданівна

23. Мусієнко Ангеліна Віталіївна

24. Іщенко Євгенія Олександрівна

25. Іляшенко Марія Олегівна

26. Оводенко Софія Ігорівна

27. Оводенко Поліна Ігорівна

28. Осаульчак Вячеслав Петрович

29. Хмурін Іван Дмитрович

30. Романюк Дар’я Сергіївна

31. Чернишова Ксенія Євгеніївна

32. Чаплинська Вероніка Костянтинівна

33. Заніздра Семен Володимирович

34. Швачко Єва Віталіївна

35. Юрченко Поліна Романівна

 

 

Список дітей підготовчої групи №9

(6-7)

 

      1.    Баєва Даша Юріївна

2.    Білотрубцева Аріна Вікторівна

3.    Кацалап Євгенія Олександрівна

4.    Майборода Анна Ігорівна

5.    Полякова Валерія Дмитрівна

6.    Римар Єва Романівна

7.    Симоненко Нікіта Ігорович

8.    Супрун Єлизавета Олександрівна

9.    Пислар Єгор Ігорович

10. Сергієнко Єгор Федорович

11. Бегян Нарек Аренович

12. Мараховська Мілана Богданівна

13. Мельникова Мілана Артемівна

14. Ганський Микола Андрійович

15. Бондаренко Михайло Сергійович

16. Крамаренко Максим Сергійович

17. Пальчиков Нікіта Євгенійович

18. Парамонов Андрій Андрійович

19. Терентьєв Артем Денисович

20. Пустильник Кирило Віталійович

21. Рупатовський Макар Вячеславович

22. Седих Марія Михайлівна

23. Молдованов Андрій Андрійович

24. Панькіна Карина Володимирівна