Творча група

«Впровадження у освітньо – виховний процес теорії  інтегрованого морального виховання ляльок –  «моральних путівників»

«Коли в серці живуть добринки»

Мета: морально – етичне виховання дітей дошкільного віку засобами використання технології: «Ляльки – моральні путівники»

«Обережність не зашкодить»

Мета: розвиток пізнавальних навичок дітей, формування уявлень, джерелом яких є природний та предметний світ, різні види діяльності; створення умов для навчання дітей способів регулювання власної поведінки в умовах стихійних природних явищ та катастроф.

Розроблений проект з питань безпеки життєдіяльності допоможе вихователям підготувати дітей до розв’язання складних життєвих ситуацій, навчити їх захищати себе від небезпеки, а також запобігти дитячому травматизму.

Матеріали проекту можуть бути використані вихователями як під час планування навчально – виховного процесу, так і під час занять, ігор, бесід, розваг, у роботі з батьками.