ІСТОРІЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ №52 "КАЗКОВИЙ"

Історія існування дошкільного навчального закладу розпочалася в минулому столітті з січня 1975 року. Засновником дошкільного закладу був Кіровоградський завод радіовиробів, який пізніше переіменований у акціонерне товариство "Радій".

Перші вихованці переступили поріг дошкільного закладу 25 лютого 1975 року. Дошкільний заклад був розрахованим на 280 місць, що складало 12 вікових груп. Наймолодшими мешканцями цього "Казкового" садочку були діти яким виповнилося           1 рік.

Наш дошкільний заклад з перших днів існування працював над проблемою "Вплив художнього оформлення приміщень і майданчиків на естетичне виховання дошкліьників".

Головною метою було створення умов які б забезпечували комфортне перебування дітей в закладі протягом дня, пробуджували позитивні емоції, виховували хороший естетичний смак.

Поряд з цим значна увага приділялась протягом всього існування закладу фізичному, розумовому та духовному розвитку вихованців закладу.

Дошкільний заклад був авторитетом серед закладів м.Кіровограда. Протягом багатьох років був опорним закладом  на базі якого проводились семінари - практикуми республіканського значення (з фізичного виховання), творчі звіти по трудовому вихованню (на рівні міста).

З метою забезпечення патріотичного виховання дошкільний заклад підтримував  дружні стосунки з дошкільними закладами Грузії, Болгарії (м.Тобухін) які виявлялись у системній переписці, обміном сувенірами, фотознімками, досвідом роботи з дітьми.

Дошкільни заклад відвідували делегації з Японії, Польщі, Росії, Білорусії.

Були організовані зустрічі з поетом П.Воронько, письменником М. Зощинко.