Порядок реагування на доведені випадки булінгу

АЛГОРИТМ ДІЙ У ВИПАДКУ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЯ) У ДНЗ №52

-         Термінове втручання

-         Надання першої допомоги потерпілому

-      Інформування керівника закладу освіти, де стався випадок булінгу (цькування), або батьків, педагогічних працівників, психолога

-         Реєстрація і розгляд випадку насильства

-         Звернення до служби у справах дітей

-         Звернення до територіального органу Національної поліції або Центру надання безоплатної правової допомоги

ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ЗВЕРНЕННЯ ДИТИНИ

Відповідна особа або орган інформує керівника закладу освіти.

Керівник закладу освіти має розглянути таке звернення.

Скликати засідання комісії (педагоги, психолог, соціальний педагог, батьки постраждалого та «булера», керівник закладу та інші зацікавлені особи).

Якщо комісія визнала, що це був булінг (цькування), то керівник закладу зобов’язаний повідомити уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг, а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України.