Театр

Драматизація казки з дітьми середнього дошкільного віку за мотивами української народної казки

«Котик та півник»

група №11

Мета: формувати у дітей обережність та вміння передбачати наслідки своїх дій; розвивати кмітливість та винахідливість; вчити відповідному поводженню з незнайомцями, вчити передавати емоційний стан та настрій героїв; виховувати естетичне сприйняття, акторські здібності, бажання виступати перед глядачами.

«Похід до лісу»

(драматизація казки складеної дітьми, середня група №12)

Мета: через драматизацію казки удосконалювати знання дітей про правила протипожежної безпеки;  довести до розуміння дітей небезпечність для оточуючих розкладеного багаття; закріплювати знання про поведінку під час виникнення пожежі та за яким номером необхідно викликати пожежну допомогу. Сприяти розвитку пізнавальних здібностей, монологічного, діалогічного мовлення. Формувати елементарні  навички мови жестів, міміки. Виховувати свідоме розуміння необхідності дотримання правил пожежної безпеки.