Оздоровлення

Літо – найприємніша пора. Тож зігрівайтесь під сонячним теплом, відпочивайте в кольорах та ароматах літа і зміцнюйте здоров’я як фізичне, так і духовне.

Відпочинок − це комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують протягом відпочинкової зміни організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей та здійснюються в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку.

Оздоровлення − комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров`я дітей, що здійснюється в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчої зміни.

Збалансоване харчування дуже важливо в оздоровчий період. Повноцінне і раціональне харчування включає всі  необхідні види і норми продуктів,  обов’язково даються соки, фрукти, ягоди. Продукти якісні, свіжі, сертифіковані.

Питний режим необхідно забезпечити під час проведення прогулянок. Дітям необхідно виносити кип’ячену воду, яка теж повинна бути свіжою і зберігатися не більше 1-є доби.

Треба пам'ятати, що надмірне перегрівання на сонці - шкідливе, тому потрібно регулювати перебування на сонці, голови обов’язково покривати панамками, кепками, хусточками.

Особливу увагу звертаємо на безпеку життєдіяльності. Влітку зростає загроза травмувань. Необхідно проводити щоденний огляд території, споруд, за потреби проводити своєчасний ремонт.