Завдання на літній період

ЗАВДАННЯ

на літній оздоровчий період 2021

1. Створення умов для ефективного оздоровлення дітей улітку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій збереження і формування здоров'я.

Дотримуватись рекомендацій щодо організації дітей у період карантину.

2. Продовжити роботу над формуванням у дітей навичок орієнтування в екстремальних ситуаціях, практичного формування навичок безпечної поведінки, усвідомлення цінності власного життя і здоров’я.

3. Продовжувати  поглиблену роботу над створенням емоційної сфери дітей дошкільного віку, формувати у них правильні ціннісні орієнтири засобами мистецтва – творчості, пізнання й відображення світу через емоції та почуття, засобами музики, театралізованої, ігрової, суспільної діяльності.

4. Удосконалення рівня розвитку мови у дошкільників засобами художньої літератури.

5. Засобами  активних форм роботи по ознайомленню дітей з природою сприяти свідомому екологічному вихованню дошкільників.