Цікаве літо в "Казковому"

Літо – найсприятливіша пора для зміцнення здоров`я дітей,  їх фізичної підготовки до нового навчального року. Наш дошкільний заклад дбає про літнє системне оздоровлення і загартування своїх вихованців. Велику радість і користь малятам дають гучний динамічний режим з максимальним перебуванням на свіжому повітрі, використанням цілющих природних засобів. А також – змістовний відпочинок (свята, розваги, конкурси, екскурсії), спостереження та праця в природу. Деякі моменти цікавого літа наших вихованців відтворено на фотознімках, щоб переконатися: дітям тут радісно і комфортно.
Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюків можна оздоровити у дошкільному закладі. В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках., де створені гарні умови, які спонукають дітей до різної цікавої діяльності.  Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти

Ранок в ДНЗ № 52 « Казковий» починається із зарядки та спортивного бігу.

Втомилися?
Можна повалятися босоніж на травичці та подихати свіжим лісовим повітрям околиць. Найбільш вигадливі дошкільнята виробляють тут різні трюки, а потім – на спортивному майданчику.

Проходять невеличкі водні процедури. Вихователі використовують усі можливості природного середовища.

Літні міні-заняття влаштовують у куточках відпочинку: на березових пеньках або на травичці. Малята полюбляють казко -терапію на свіжому повітрі.

Наші вихователі власноруч створюють розвивальне середовище для діток. Вихователі разом з дітьми створили квіткові композиції на майданчику. Разом з батьками виготовили ігрове обладнання для різних ігор,  де діти розігрують казкові сюжети, пливуть на корабликах, їдуть в подорож на машині. Весело і радісно нашим вихованцям.

Аби малюки не втомлювалися, вихователі змінюють види діяльності: спочатку – гра, потім – хороводи.

У спекотну днину діти відпочивають у затінку дерев. Найбільш улюбленим місцем є пісочниці, альтанки, павільйони.

Колективна творча праця об’єднує, вважають педагоги.  Щоб створити місто-фортецю для звіряток, потрібна неабияка уява. Це розвиває моторику рук та творчі нахили.

Поруч із казковою галявиною – водне царство

Малювання бризкалками на асфальті – засоби оздоровлення водою.

Влітку діти більш охоче п’ють воду просто на майданчиках. Свіже повітря та різноманітна діяльність підвищують апетит.

Активний відпочинок влітку  – свята, розваги, ігри, конкурси і туристичні походи приносять дітям радість та задоволення.

Ми хочемо бачити своїх вихованців гарними, щасливими, успішними, але, мабуть, не помилимося, коли скажемо, що кожен із батьків мріє, щоб його дитина була насамперед здоровою, бо немає більшого лиха, ніж коли хворіє твоя дитина.
В ДНЗ № 52 нині вирує оздоровча кампанія. Тим діткам, котрі й надалі відвідують навчальний заклад, відпочинок вихователі – гарантують.