Матеріально - технічне забезпечення

Дошкільний навчальний заклад №52 загального розвитку,розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 1972 м2  і зданий в експлуатацію у 1975р. Загальна площа ділянки 12.672м2, площа земельної ділянки під груповими майданчиками-3669м2.   Проектна потужність дошкільного навчального закладу №52 складає 210 місць.  В закладі функціонує 11  груп: 3 групи – ясельного віку  та 8 груп дошкільного віку

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру363м2 (огорожа потребує заміни). Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу встановлено спортивний майданчик площею 180м2 та спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовані  дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу в задовільному стані та мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, горячою проточною водою заклад забезпечений від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу  централізоване.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

Харчоблок в задовільному стані,в усіх приміщення харчоблоку виконано капітальний ремонт. На 90% забезпечено харчоблок новим  технологічним обладнанням. Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, в задовільному стані   електром`ясорубки, універсальний електропривід, електросковорода,  жарочна шафа, електроплита  2шт. на 4 комфорки, електроводонагрівач, харчоварочний котел,  холодильники с морозильними камерами.

Пральна в задовільному стані, забезпечена 3 пральними машинами - автомат, шафи- купе для зберігання чистої постільної білизни для груп та спец одягу працівників.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому, ізолятора на одне ліжко, кабінет для надання первинної допомоги. Медичне обслуговування в закладі здійснює дві сестри медичні. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Усі групи мають окремі групові приміщення, які поділені на навчально, ігрові та спальні зони. Всі приміщення мають задовільний стан. Групові кімнати обладнані необхідним твердим і м’яким інвентарем. Всі групи забезпечені на 100% новими сучасними меблями та посудом.

До складу групової для дітей входять: роздягальня, групова, спальня, туалет. У кожній групі в санвузлах встановлено    унітази – 3шт, шафи для зберігання робочого інвентарю, в умивальних кімнатах встановлено по 4 умивальника та шафи для рушничків. Заклад забезпечено в достатній кількості миючими засобами.

Всі приміщення відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою - комплектом «Зразковий дитячий садок», технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями в електронному вигляді.

Облаштовано місце для роботи практичного психолога,  керівника гуртка, музичного керівника, інструктора з фізкультури.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, караоке, телевізор, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти.

Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 4 комп’ютерами та 2 ноутбуками з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, 2 магнітофонами, 4 принтерами, сканером, телевізором, фотоапаратом, відеокамерою, DVD,     акустичною системою.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування   фізичних і юридичних осіб.