Розклад організованої діяльності
Погоджено: Затверджено
Педагогічною радою директор ЗДО №52
Протокол №1 __________ Юлія БЕРЕЖНА від « 30 » серпня 2022р. 31 » серпня 2022 р.
Орієнтовний розклад організації організованої освітньої
та інших видів діяльності у ЗДО №52 «Казковий» на 2022 – 2023 н. р.
Дні тижня Групи |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П’ятниця
|
№1 Молодша група | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00 -9.30 (по підгрупах)
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55 | 1. Музичне заняття 9.10-9.20
2. Ознайомлення із соціумом 9.30-10.00 (по підгрупах) | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.30 (по підгрупах)
2. Малювання 9.40-10.10 (по підгрупах) | 1. Музичне заняття 9.10-9.25
2. Сенсорний розвиток 9.35-10.05 (по підгрупах) | 1.Ліплення/аплікація 9.00-9.30 (по підгрупах)
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55 |
ІІ половина дня: | Театралізована діяльність + художня література |
| Конструювання
| ||
№2 Молодша група | 1. Музичне заняття 8.45-8.55
2.Ліплення/аплікація 9.15-9.45(по підгрупах) | 1. Ознайомлення із соціумом 9.00-9.30(по підгрупах)
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55 | 1. Музичне заняття 8.45-8.55
2.Сенсорний розвиток 9.15-9.45(по підгрупах)
| 1 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.30(по підгрупах)
2. Малювання 9.40-10.10(по підгрупах)
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям (по підгрупах) 9.00-9.30
2.Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55
|
ІІ половина дня: | Театралізована діяльність + художня література | Конструювання |
| ||
№4 Молодша група | 1. Ознайомлення із соціумом 9.00 -9.30 (по підгрупах)
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40- 9.55. | 1. Музичне заняття 8.45-8.55 2. Малювання 9.10-10.40 (по підгрупах)
| 1. Сенсорний розвиток 9.00-9.30 (по підгрупах)
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40- 9.55.
| 1. Музичне заняття 8.45-8.55
2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.10-9.40(по підгрупах)
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.30 (по підгрупах)
2. Ліплення /аплікація, 9.40-10.10 (по підгрупах) |
ІІ половина дня: |
| Конструювання
| Театралізована діяльність + художня література
| ||
№10 Друга молодша група | 1.Музичне заняття 9.10-9.25
2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.35-9.50 | 1.Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.20
2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.30- 9.45
| 1.Музичне заняття 9.10-9.25
2. Логіко-математичний розвиток 9.35-9.50
| 1.Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.20
2. Ліплення /аплікація 9.30-9.45
| 1. Ознайомлення із соціумом 9.00-9.15
2. Малювання 9.25-9.40 |
ІІ половина дня: |
| Конструювання | Театралізована діяльність + художня література
| ||
№11 Друга молодша група | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування спілкування 9.00 -9.15 2. Музичне заняття 9.40-9.55 | 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.15
2.Здоров’я та фізичний розвиток 9.30-9.50 | 1. Малювання 9.00-9.15
2. Музичне заняття 9.40-9.55
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.15
2. Ліплення /аплікація 9.25-9.40 | 1.Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.20
2. Ознайомлення з соціумом |
ІІ половина дня: | Конструювання |
| Театралізована діяльність + художня література
| ||
№3 Середня група
| 1.Оознайомлення із соціумом 9.00-9.20
2. Музичне заняття 9.55 – 10.15 | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00- 9.20
2. Ліплення /аплікація 9.30-9.50
3.Здоров’я та фізичний розвиток 10.00-10.25
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.20
2. Музичне заняття 9.55 – 10.15
| 1. Малювання 9.00 – 9.20
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.30-9.55
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.20
2. Театралізована діяльність + художня література 9.30-9.50 |
ІІ половина дня: |
| Конструювання |
| ||
№6 Середня логопедична
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого (ЛГСМ) 9.00-9.20
2. Ознайомлення з соціумом 9.30 – 9.50
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.20
2. Логоритміка як частина музичного мистецтва 9.35-9.55 | 1. Малювання 9.00-9.20
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.35-10.00
| 1. Ліплення /аплікація 9.00-9.20
2. Музичне заняття 9.35-9.55
3. Ознайомлення з природним довкіллям 10.05-10.25
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (ЛГСМ) 9.00-9.20
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.30-9.55
3. Театралізована діяльність + художня література 10.10-10.30 |
ІІ половина дня: | Конструювання | 16.00 – 16.20 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (ФФСМ)
|
|
| |
№9 Середня | 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00- 9.25
2. Ознайомлення із соціумом 9.35-9.55 | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.20 2. Малювання 9.30-9.40 3. Музичне заняття 10.10-10.30 | 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.25
2. Логіко-математичний розвиток 9.35- 9.55 | 1. Театралізована діяльність + художня література 9.00-9.20
2. Музичне заняття 10.10-10.30 | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00 -9.20
2. Ліплення /аплікація 9.30-9.50 |
ІІ половина дня: |
| Конструювання |
| ||
№7 Старша | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.25
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-10.10 | 1. . Малювання 9.00-9.25 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.35-10.00 3. Музичне заняття 10.40-11.05 | 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.10-9.40
2. Логіко-математичний розвиток+конструювання 9.50 – 10.15
| 1 Ліплення /аплікація 9.00-9.25
2. Музичне заняття 10.40-11.05 | 1. Театралізована діяльність + художня література 9.00-9.25
2. Ознайомлення з соціумом 9.35-10.00 |
ІІ половина дня: | Художня праця 15.50-16.15 | Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + грамота 15.50-16.15 |
| ||
№8 Старша | 1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.25
2. Малювання 9.35-10.00
3. Музичне заняття 11.10 -11.40
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.25
2. Здоров’я та фізичний розвиток 10.40-11.10
| 1. Логіко-математичний розвиток + конструювання 9.00-9.25
2. Музичне заняття 11.10 -11.40 | 1 Ознайомлення із соціумом 9.00-9.25
2. Здоров’я та фізичний розвиток 10.10-10.40
| 1. Ліплення/аплікація 9.00-9.25
2. Театралізована діяльність + художня література 9.35-10.00 |
ІІ половина дня: |
| Художня праця 15.50-16.15 | Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + грамота | ||
№12 Старша група | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.25
2. Малювання 9.35-10.00
3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.20-10.50
| 1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.25
2. Музичне 11.15-11.45 | 1. Логіко-математичний розвиток + конструювання 9.00-9.25
2.Театралізована діяльність + художня література 9.35-10.00
| 1.Ліплення/аплікація 9.00 – 9.25
2. Музичне заняття 11.15-11.45 | 1. Ознайомлення із соціумом 9.00-9.40
3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.25-10.55 |
ІІ половина дня: | Художня праця праця15.50-16.15 |
| Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + грамота 16.00-16.25 |
Орієнтовний розклад організації організованої освітньої
та інших видів діяльності у ЗДО №52 «Казковий» на 2021 – 2022 н. р.
Дні тижня групи |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П’ятниця
|
№1 ранній вік
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00 -9.30 (по підгрупах) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55 | 1. Ознайомлення із соціумом 9.00-9.30 (по підгрупах) 2 Ліплення, аплікація, конструювання 9.40-10.10 (по підгрупах) | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Малювання 9.40-10.10 (по підгрупах) | Розвивальне заняття з психологом 9.00-9.30 1. Сенсорний розвиток 9.00-9.30(по підгрупах)
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55 | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Музичне заняття -935 – 9.45
|
ІІ половина дня: 3. Сенсорний розвиток (по підгрупах)15.20 |
| 3. Музичне 15.15
|
| ||
№2 перша молодша
| 1. Ліплення – аплікація-конструювання 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55 | 1.Сенсорний розвиток 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Ознайомлення з соціумом 9.40 – 10.10(по підгрупах)
| 1 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-10.00 | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 9.00-9.30(по підгрупах) Розвивальне заняття з психологом 9.40-10.10 2. Малювання 9.40-10.10(по підгрупах)
| 1. Музичне 9.10-9.10 2. Ознайомлення з природним довкіллям (по підгрупах) 9.20-9.50 |
ІІ половина дня:
| 3. Музичне 15.15
|
| 3. Сенсорний розвиток 15.15(по підгрупах) | ||
№4 Перша молодша
| Розвивальне заняття з психологом 9.00-9.30 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.30 (по підгрупах) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40- 9.55. | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Ліплення – аплікація 9.40-10.00(по підгрупах) 3. Музичне 10.00-10.15 | 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.15 2. Сенсорний розвиток 9.25-9.55(по підгрупах)
| 1. Ознайомлення із соціумом 9.00 -9.30(по підгрупах) 2. Малювання 9.40-9.50 (по підгрупах)
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 9.00-9.40(по підгрупах) 2. Музичне 10.00-10.10 |
ІІ половина дня: |
| Сенсорний розвиток 15.15 (по підгрупах) |
| ||
№3 друга молодша
| 1. Музичне 9.00-9.15 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (9.25-9.40)
Пішохідний перехід | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.15 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.35- 9.55 3. Ліплення – аплікація (10.05 – 10.20) Розвивальне заняття з психологом 10.05-10.20 | 1. Музичне 9.00-9.15 2. Логіко-математичний розвиток 9.25-9.40
| 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.20 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 9.30 -9.50
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом 9.00-9.20 2. Малювання 9.30-9.45
|
ІІ половина дня: | Гурткова робота: | 3. Ознайомлення із соціумом (15.15 – 15.30)
| 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | ||
№9 Друга молодша | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.15 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.35- 9.55 | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.15 2. . Музичне заняття 9.30-9.45 Розвивальне заняття з психологом 9.50-10.20 3. Ліплення – аплікація 9.50-10.05 | 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.20 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.35- 9.55 | 1. Музичне заняття 9.00-9.15 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом 9.25-9.40
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 9.00 -9.20 2. Малювання 9.30-9.45 |
ІІ половина дня: | Гурткова робота: | 3. Ознайомлення із соціумом 15.20
| 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | ||
№6 Друга молодша
| 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.20 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.35-9.50
| 1. Музичне 9.00-9.15 2. Логіко-математичний розвиток 9.25-9.40 3.Малювання 9.50 – 10.05
| 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.20 2 . Ознайомлення з соціумом 9.30-9.55
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.20 2. Музичне 9.30-9.45
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.20 2. Ліплення - аплікація 9.30-9.45 |
ІІ половина дня: Гурткова робота:
| 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 |
| 3.Театральна діяльність 15.20
|
| |
№7 Середня група | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 9.00-9.30 Розвивальне заняття з психологом 9.40-10.00 2. Ліплення - аплікація 9.40-10.00 3. Музичне 10.05-10.25 | 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.25 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.35-9.55
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00 – 9.20 2. Музичне 9.30-9.50
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.20 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.35-9.55
| 1 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом. 9.00-9.30 3. Малювання 9.40-10.00
|
ІІ половина дня: Гурткова робота:
| Ознайомлення із соціумом 15.20 | 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | Художня праця 15.20 |
| |
№8 Середня група | 1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.20 2. Музичне 9.30-9.50
Пішохідний перехід
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.20 2. Ознайомлення з соціумом 9.30-9.50 3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.15-10.40
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.20 2. Малювання 9.30-9.50 | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність9.00-9.30
2. Музичне 9.30-9.50
| 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.25 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.35-9.55 Розвивальне заняття з психологом 10.00-10.30 3. Ліплення – аплікація 10.00-10.20 |
ІІ половина дня: Гурткова робота:
|
| Художня праця 15.20 | 4. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 |
| |
№10 старша група
| 1. Ознайомлення із соціумом + ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.40 2. Ліплення – аплікація 9.40-10.05 3. Здоров’я та фізичний розвиток 11.30-12.00
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00- 9.30 2.Ознайомлення з соціумом 9.40-10.05
3. Музичне 11.30-12.00
| Розвивальне заняття з психологом 9.00-9.30 1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (грамота) 9.00-9.30 3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.15-10.45
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.30 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.40-10.05 3. Музичне 11.30-12.00
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.30 3. Малювання 10.25-10.50
|
ІІ половина дня Гурткова робота:
| 3. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 15.20 |
| Художня праця 15.20 | 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | |
№11 Старша група | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом(інтегроване заняття) 9.00-9.40 2. Здоров’я та фізичний розвиток 10.10-10.40
| 1.Логіко-математичний розвиток 9.00-9.30 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.40-10.10 3. Музичне 10.30-11.00
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (грамота) 9.00-9.30 Розвивальне заняття з психологом 9.00-9-30 2. Ліплення – аплікація 9.40-10.10 3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.20-10.50 | 1.Логіко-математичний розвиток 9.00-9.30; 2. Ознайомлення із соціумом 9.40- 10.10 3. Музичне 10.00
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.40 2.Малювання 9.50 – 10.20
Пішохідний перехід |
ІІ половина дня: Гурткова робота:
| 4. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 15.20 | Художня праця 15.20 | 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | ||
№12 Старша група | 1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.40 Розвивальне заняття з психологом 9.40-10.10 2. Ліплення – аплікація 9.50-10.15 3. Музичне 11.30-12.00
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.30 2. Ознайомлення із соціумом. 9.40-10.10 3. Здоров’я та фізичний розвиток 11.30-12.00
Пшохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + грамота 9.00 – 9.30 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.40-10.10 3. Музичне 10.05- 10.30
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.25 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.45
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям + ознайомлення із соціумом.9.00-9.40 2. Малювання 9.50-10.15 3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.25-10.55
|
15.20 | 4. Театральна діяльність 15.20 | Гурткова робота:
| Художня праця 15.15 |
Розвивальне заняття з психологом |
День розваг - середа, четвер:
І тиждень – групи раннього віку
ІІ тиждень - молодші групи
ІІІ тиждень - старші групи
ІV тиждень – середні групи
Погоджено: Затверджено:
Педагогічною радою директор ЗДО №52
Протокол № 1 Бондар Л.І.
від « 31 » серпня 2020р. « 31 » серпня 2020 р.
Орієнтовний розклад організації навчальної та
та інших видів діяльності у ДНЗ №52 «Казковий» на 2020 – 2021 н. р.
Дні тижня групи |
Понеділок |
Вівторок |
Середа |
Четвер |
П’ятниця
|
№1 ранній вік
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00 -9.30 (по підгрупах) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55 | 1. Ознайомлення із соціумом 9.00-9.30 (по підгрупах) 2 Ліплення, аплікація, конструювання 9.40-10.10 (по підгрупах) | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Малювання 9.40-10.10 (по підгрупах) | 1. Сенсорний розвиток 9.00-9.30(по підгрупах)
2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55 | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Музичне заняття -9.20 – 9.30
|
ІІ половина дня: 3. Сенсорний розвиток (по підгрупах)15.20 |
| 3. Музичне 15.15
|
| ||
№3 перша молодша
| 1. Ліплення – аплікація-конструювання 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-9.55 | 1.Сенсорний розвиток 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Ознайомлення з соціумом 9.40 – 10.10(по підгрупах)
| 1 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40-10.10(по підгрупах) | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театральна діяльність 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Малювання 9.40-10.10(по підгрупах) 3. Розвивальне заняття з психологом10.00
| 1. Музичне 9.00-9.10 2. Ознайомлення з природним довкіллям (по підгрупах) 9.20-9.50 |
ІІ половина дня:
| 3. Музичне 15.15
|
| 3. Сенсорний розвиток 15.15(по підгрупах) | ||
№4 Перша молодша
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.30 (по підгрупах) 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.40- 9.55. Розвивальне заняття з психологом 9.25-9.45 | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.30(по підгрупах) 2. Музичне 9.25-9.40 3.Ліплення – аплікація 9.50-10.00(по підгрупах) | 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.15 2. Сенсорний розвиток 9.25-9.55(по підгрупах)
| 1. Ознайомлення із соціумом 9.00 -9.30(по підгрупах) 2. Малювання 9.40-9.50 (по підгрупах)
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театралізована діяльність 9.00-9.40(по підгрупах) 2. Музичне 9.50 |
ІІ половина дня: |
| Сенсорний розвиток 15.15 (по підгрупах) |
| ||
№2 друга молодша
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.15 2. Музичне (9.25-9.40)
Пішохідний перехід | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.15 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.35- 9.55 3. Ліплення – аплікація (10.05 – 10.20) Розвивальне заняття з психологом 9.25-9.45 | 1. Музичне 9.00-9.15 2. Логіко-математичний розвиток 9.25-9.40 3. Ознайомлення із соціумом (9.50 – 10.05)
| 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.20 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театралізована діяльність 9.30 -9.50
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом 9.00-9.20 2. Малювання 9.30-9.45
|
ІІ половина дня: Художня праця 15.20 |
| 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | |||
№7 Друга молодша | 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.15 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.35- 9.55 | 1. Музичне заняття 9.00-9.15 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.25-9.40 3. Ліплення – аплікація 9.50-10.05 | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом 9.00-9.20 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.35- 9.55 | 1. Музичне заняття 9.00-9.15 2. Логіко-математичний розвиток 9.25-9.40
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театралізована діяльність 9.30 -9.50 |
ІІ половина дня: Художня праця 15.20 |
| 3. Ознайомлення із соціумом 15.20 | 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | ||
№10 Середня група | 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.25 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.35-10.00
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.20 2.Малювання 9.30 – 9.50 3. Музичне 10.00-10.20
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.20 2 . Здоров’я та фізичний розвиток 9.30-9.55
Розвивальне заняття з психологом 10.00- 10.40
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театралізована діяльність 9.00-9.30 2. Ліплення - аплікація 9.40-10.00 3. Ознайомлення із соціумом 10.10-10.30 Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.30 2. Музичне 10.00- 10.20
|
ІІ половина дня:
| 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | Художня праця 15.20 |
|
| |
№11 Середня група | 1. Музичне 9.00- 9.20 2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театралізована діяльність 9.30-10.00 3. Ліплення - аплікація 10.10-10.30
| 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.25 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.35-9.55
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00 – 9.20 2. Музичне 9.30-9.50
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.20 2. Здоров’я та фізичний розвиток 9.30-9.55
| 1 Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом. 9.00-9.30 3. Малювання 9.40-10.00 Розвивальне заняття з психологом 9.00-9-20 |
ІІ половина дня:
| Ознайомлення із соціумом 15.20 | 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | Художня праця 15.20 |
| |
№12 Середня група | 1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.30 2. Музичне 9.55-10.15 Розвивальне заняття з психологом10.00-10.50 | 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.20 2. Малювання 9.30-9.50 3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.00-10.25
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.00-9.20 2.Ознайомлення з соціумом 9.30-9.50
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театралізована діяльність9.00-9.30
2. Музичне 9.30-9.50
| 1. Здоров’я та фізичний розвиток 9.00-9.25 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.35-9.55 3. Ліплення – аплікація 10.00-10.20
|
ІІ половина дня: Гурткова робота:
|
| 4. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | Художня праця 15.20 |
| |
№6 старша група
| 1. Ознайомлення із соціумом + ознайомлення з природним довкіллям 9.00-9.40 2. Ліплення – аплікація 9.40-10.05 3. Музичне 11.30-12.00
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00- 9.30 2.Ознайомлення з соціумом 9.40-10.05 3. Здоров’я та фізичний розвиток 11.00-11.30
| 1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (грамота) 9.00-9.30 2. Музичне9.45-10.15 3. Малювання 10.25-10.50
| 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.30 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.40-10.05 3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.10-10.40
Пішохідний перехід | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.30 Розвивальне заняття з психологом 9.40-10.10 |
ІІ половина дня
| 3. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театралізована діяльність 15.20 | Художня праця 15.20 |
| 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | |
№8 Старша група | 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом(інтегроване заняття) 9.00-9.40 2. Здоров’я та фізичний розвиток 10.05-10.35
| 1.Логіко-математичний розвиток 9.00-9.30 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.40-10.10 3. Музичне 11.30-12.00
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (грамота) 9.00-9.30 2. Ліплення – аплікація 9.40-10.10 3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.20-10.50 | 1.Логіко-математичний розвиток 9.00-9.30; 2. Ознайомлення із соціумом 9.40- 10.10 3. Музичне 10.00
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.40 2.Малювання 9.50 – 10.20
Пішохідний перехід |
ІІ половина дня: | 4. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + театралізована діяльність 15.20 | Художня праця 15.20 | 3. Здоров’я та фізичний розвиток 15.20 | ||
№9 Старша (7-й р.ж.) | 1.Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + ознайомлення із соціумом (інтегроване заняття) 9.00-9.40
2. Ліплення – аплікація 9.50-10.15 Пшохідний перехід | 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.30 2. Ознайомлення із соціумом. 9.40-10.10 3. Музичне 10.35-11.05
| 1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування + грамота 9.00 – 9.40 2. Ознайомлення з природним довкіллям 9.50-10.20 3. Здоров’я та фізичний розвиток 11.00 | 1. Логіко-математичний розвиток 9.00-9.25
2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування 9.45
3. Музичне 10.35
| 1. Ознайомлення з природним довкіллям + ознайомлення із соціумом.9.00-9.40 2. Малювання 9.50-10.15 3. Здоров’я та фізичний розвиток 10.25-10.55
|
4. Театралізована діяльність 15.20 |
| Художня праця 15.15 |
|
День розваг - середа, четвер:
ІІ тиждень - молодші групи
ІІІ тиждень - старші групи
ІV тиждень – середні групи
Розклад розробила: вихователь - методист ДНЗ №52 В. Грінченко