Кропивницький. Дошкільний навчальний заклад № 52 "Казковий"

 





"Конкурсна осінь 2016"

"КРАЩА  СПАЛЬНА  КІМНАТА  ДНЗ" - 2016 

ПІДСУМКИ  КОНКУРСУ

Зайняте місце

Назва  ЗНЗ

Область

Місце  знаходження

Набрані  бали

1

ДНЗ  № 52 «Казковий»

Кіровоградськa

м. Кіровоград

19

2

Петриківський  ДНЗ  № 2  «Ромашка»

Дніпропетровська

смт. Петриківка

18

3

КЗО «ДНЗ  № 189 комбінованого типу»

Дніпропетровська

м. Дніпропетровськ

17,9

4

КЗ «ДНЗ - ЦРД  № 36 «Джерельце»

Дніпропетровська

м. Дніпродзержинськ

17,6

5

КЗО  Іванівський  ДНЗ

Дніпропетровська

с. Іванівка, Петриківський район 

17,5

5

ДНЗ  № 5 «Теремок»

Хмельницька

м. Нетішин

17,5

6

Городецький  ДНЗ  «Льонок»

Черкаська

с.Городецьке,  Уманський район 

17,4

7

КЗО  ДНЗ  № 3 «Катюша»

Дніпропетровська

смт Іларіонове,  Синельниківський район

17,3

8

КЗО «Майський ДНЗ «Золотий ключик»

Дніпропетровська

с. Майське, Синельниківський  район

17,2

8

ДНЗ   «Сонечко»

Херсонська

с. Добропілля,  Голопристанський район

17,2

9

ДНЗ  «Зірочка»

Черкаська 

с. Ладижинка Уманський район

17

Щоб  перейти  на  конкурсну  сторінку   ДНЗ,  натисніть  на  назві   ДНЗ   у  колонці  зліва.

 

 


 

 

"КРАЩА  ГРУПОВА  КІМНАТА  ДНЗ" - 2016   

ПІДСУМКИ  КОНКУРСУ

Зайняте місце

Назва  ЗНЗ

Область

Місце  знаходження

Набрані  бали

1

ДНЗ  № 52 «Казковий»

Кіровоградськa

м. Кіровоград

27,2

2

ДНЗ  № 1 «Берізка»

Черкаська

м. Золотоноша

25,7

3

ДНЗ  № 5 «Теремок»

Хмельницька

м. Нетішин

24,8

4

КЗО «ДНЗ (ясла-садок)   №189»

Дніпропетровська

м. Дніпропетровськ

24,4

4

КЗО «ДНЗ  № 331 «Гніздо ластівки»

Дніпропетровська

м. Дніпропетровськ

24,4

5

Городецький ДНЗ «Льонок»

Черкаська

с.Городецьке,  Уманський район

23,6

5

ДНЗ  № 83 «Лісова казка»

Черкаська

м. Черкаси

23,6

6

КЗ «ДНЗ - ЦРД  № 36 «Джерельце»

Дніпропетровська

м. Дніпродзержинськ

23,3

6

Бехтерський ДНЗ  «Мрія»  група №1

Херсонська

Голопристанський район, с. Бехтери

23,3

7

ДНЗ  № 3 «Катюша»

Дніпропетровська

смт. Іларіонове,  Синельниківський р-н

23,2

7

Житомирський ЦРД  № 55

Житомирська

м. Житомир

23,2

7

ДНЗ  № 89

Дніпропетровська

м. Дніпропетровськ

23,2

8

Рибальченський ДНЗ «Пролісок»

Херсонська

Голопристанський район, с.Рибальче

23

8

КДНЗ  № 45

Дніпропетровська

м. Кривий Ріг

23

9

Бехтерський ДНЗ «Мрія»   група №2

Херсонська

Голопристанський район, с. Бехтери

22,9

9

Олексіївський  ДНЗ  «Веселка»

Херсонська

Голопристанський район, с. Олексіївка

22,9

9

Таврійський  ДНЗ «Струмочок»

Херсонська

Голопристанський район, с.Таврійське

22,9

10

НВК  «ДНЗ-ЗОШ І-го ст. № 2»

Миколаївська

м. Первомайськ

22,8

10

ДНЗ  № 8 «Веселка»

Запорізька

м. Енергодар

22,8

10

СДНЗ  № 32 «Дельфін»

Дніпропетровська

м. Дніпродзержинськ

22,8

11

Добропільський  ДНЗ  «Сонечко»

Херсонська

Голопристанський район, с.Добропілля

22,6

12

Круглоозерський ДНЗ «Золота рибка»

Херсонська

Голопристанський р-н, с. Круглоозерка

22,4

13

ДНЗ  № 4 «Вогник»

Хмельницька

м. Нетішин

22,3

Щоб  перейти  на  конкурсну  сторінку   ДНЗ,  натисніть  на  назві   ДНЗ   у  колонці  зліва.

 


 

"Краще   оформлення   зовнішньої   території   ДНЗ" - 2016

 

 

ПІДСУМКИ  КОНКУРСУ

Зайняте місце

Назва  ЗНЗ

Область

Місце  знаходження

Набрані  бали

1

Петриківський ДНЗ № 2 «Ромашка»

Дніпропетровська

смт. Петриківка

25,1

2

НВК  № 1 «Семиквіточка»

Миколаївська 

м. Миколаїв

24,9

3

КДНЗ  № 21 «Казка»

Дніпропетровська

м. Покров

24,7

4

ДНЗ  № 52 «Казковий»

Кіровоградськa

м. Кіровоград

24,5

5

Новозбурівський ДНЗ «Малятко»

Херсонська

Голопристанський район, с. Нова Збур’ївка

24,3

5

КДНЗ № 4 «Ромашка»

Дніпропетровська 

м. Вільногірськ

24,3

6

ДНЗ  № 20 «Юний чорноморець»

Миколаївська 

м. Миколаїв

24,2

7

Рибальченський ДНЗ  «Пролісок»

Херсонська

Голопристанський район, с.Рибальче

24,1

7

КДНЗ  № 45

Дніпропетровська

м. Кривий Ріг

24,1

8

ДНЗ   № 15 «Світоч»

Дніпропетровська

м. Дніпродзержинськ

23,9

9

Круглоозерський ДНЗ «Золота рибка»

Херсонська

Голопристанський район, с. Круглоозерка

23,4

9

ДНЗ № 13 «Росинка»

Дніпропетровська

м. Дніпродзержинськ

23,4

9

КЗО «ДНЗ  № 331 «Гніздо ластівки»

Дніпропетровська

м. Дніпропетровськ

23,4

10

КЗО Іванівський ДНЗ

Дніпропетровська

с. Іванівка, Петриківський р-н,

23,3

11

Лиманівський ДНЗ «Дзвіночок»

Херсонська

Голопристанський район, с.Лиманівка

23

11

Чорноморський ДНЗ «Золотий ключик»

Херсонська

Голопристанський район ,с.Чорноморське

23

11

Нововолодимирівський ДНЗ «Калинка»

Херсонська

Голопристанський район,с.Нововолодимирівка

23

11

Кукавський ДНЗ

Вінницька

с. Кукавка, Могилів – Подільський район

23

12

Олексіївський ДНЗ «Веселка»

Херсонська

Голопристанський район, с. Олексіївка

22,9

Щоб  перейти  на  конкурсну  сторінку   ДНЗ,  натисніть  на  назві   ДНЗ   у  колонці  зліва.